Uçak Bileti
   İzmir Uçak Bileti  


İzmir’e Gezi İçin Konforlu Ulaşım
Türkiye’ nin en kalabalık üçüncü kenti olan ve Ege bölgesinin en büyüğü olan İzmir, doğal güzellikleri kadar tarihi ve kültürel değerleri ile de muhteşem bir kenttir. Özellikle de çok eski dönemlere kadar uzanan tarihi ile İzmir, tarihi ve kültürel geziler içinde eşsiz bir kent olarak öne çıkıyor. Ege bölgesinin en özel iklimini ve doğal yapısını içerisinde barındıran İzmir doğa turizminde Türkiye’nin en önemli kentlerinden birisidir. Zaten her yaz döneminde sahil şeridinde bulunan birbirinden özel ilçeleri ile İzmir milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.

Eşsiz doğal güzellikleri ile herkesin ilgisini çeken İzmir’ de doğal güzellikleri taçlandıran tarihi ve kültürel değerleri de gezebilmek için Ekonomikuçuş hizmetiyle İzmir uçak bileti satın alabilir ve eşsiz bir yolculuğa başlayabilirsiniz.

İzmir’de Gezilecek Yerler
Tarihi Yerler: Atatürk Anıtı, Konak Pier, Yalı (Konak) Camii, Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Tarihi Asansör, Kemeraltı, Kemeraltı Camii, Salepçioğlu Camii, Başdurak Camii, Alipaşa Meydanı, Kestane Pazarı Camii, Kızlarağası Hanı, Havra Sokağı, Agora, Dönertaş Sebili, Emir Sultan Türbesi, Şadırvan Camii, Hisar Camii, Çakaloğlu Han, St. Polycarp Kilisesi, İzmir Milli Kütüphane ve Elhamra Sineması.

Antik Kentler: Tepekule, Agora, Kadifekale, Efes-Selçuk, Yedi Uyuyanlar, Meryem Ana Evi, Teos, Klazomenia –Urla, Metropolis, Claros, Kolohphon, Notion, Pitane, Myrina, Kyme, Aigai, Larissa, Temnos, Panaztepe, Gryneria, Nymphaion.

Müzeler: İzmir Arkeoloji Müzesi, İzmir Etnografya Müzesi, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, İzmir Atatürk Müzesi, İzmir İnönü Evi Müzesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi, TCDD Müze ve Sanat Galerisi.

İzmir Mutfağı
İzmir, Ege mutfağının eşsiz lezzetlerine sahiptir. Özellikle de Ege’ nin öne çıkan yeşillikli yemekleri ile Türkiye’nin en zengin mutfakları arasında yer alıyor. İzmir’ de Tire köftesi, İzmir köfte, çığırtma, sakızlı yahni, sakatat kebabı, paça, Arapsaçılı Kuru Fasulye, kabak çiçeği içerisinde tepsi peynir dolgusu, İzmir Lokması, çalkama, Urla böreği, yumurtalı kabak çiçeği kavurması, Urla güveci gibi son derece zengin bir lezzet çeşitliliği bulunuyor.

İzmir’ e Nasıl Gidilir
İzmir’ e deniz, karayolu, demiryolu ve havayolu ile ulaşım imkanı bulunuyor. Havayolu ulaşımı son derece konforlu olurken, Ekonomikuçuş'un sunduğu imkanlarla İzmir uçak bileti satın alarak, çok daha hızlı ve rahat şekilde İzmir’ e ulaşabilirsiniz.
 

İzmir Uçak Bileti

İzmir Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İzmir ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İzmir Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İzmir Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.