Uçak Bileti

   Lefkoşa Uçak Bileti

 


Lefkoşa Uçak Bileti
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin hem başkenti hem de en kalabalık kenti olan Lefkoşa kültür, sanayi, ticaret ve aynı zamanda ulaşım bakımından önemli bir şehirdir. Lefkoşa’nın en önemli özelliği ise dünyanın bölünmüş olan tek başkenti olmasıdır. Yeşil hat olarak adlandırılan bir sınırla ikiye ayrılan kentin kuzeyinde Türkler yaşar. Güneyinde Rumlar orta bölümde ise Birleşmiş Milletler tarafından görevlendirilen Barış Gücü bulunur.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Bu farklı kenti her açıdan görebilir ve gezebilirsiniz. Lefkoşa uçak biletleri internet üzerinden de alınabilir. Yılın tüm mevsimlerinde gezilebilen bir şehir olan Lefkoşa uçak bileti fiyatları ile bütçenizi zorlamaz. Ekonomik bilet fırsatlarından faydalanarak siz de bu şehrin hem Türklerin bulunduğu kuzey kısmını hem de Rumların yaşadığı güney bölümünü gezebilirsiniz.

Ulaşım
Lefkoşa Ercan Havalimanı Lefkoşa’ya 23 km, Mağusa’ya ise yalnızca 29 km mesafede bulunuyor. Kıbrıs Harekatı esnasında yaşamını yitiren Türk pilot Fehmi Ercan’ın ismini ölümsüz kılan bu havalimanı 2 bin 755 metre uzunluğunda bir piste sahip. Ercan Havalimanı yalnızca sivil uçuşlar için kullanılıyor.
Lefkoşa Uçak Bileti

Kıbrıs Lefkoşa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kıbrıs Lefkoşa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kıbrıs Lefkoşa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kıbrıs Lefkoşa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.