Uçak Bileti
   Kuveyt Uçak Bileti  


Kuveyt’e Konforlu Seyahat
Kuveyt her ne kadar akıllarımızda 90’lı yıllarda Saddam Hüseyin’in işgal ettiği bir ülke olarak kalmış olsa da günümüzde sıkça ziyaretçi alan Dünyanın önemli noktalarından biridir.

Başkentinin adı da Kuveyt olan ülke Irak’ın işgaliyle oluşan ekonomik çöküşün ardından yeniden yapılanmaya gitmiştir. Ekonomisi tamamen petrole dayalı olan ve Dünyanın en zengin ülkelerinden biri olan Kuveyt görülmeye değer noktalarla buraya seyahat edenlerin sayısını artırmaktadır.

Tabi ki ülkeye en konforlu ulaşım hava yoluyla olmaktadır. Ekonomikuçuş ile edinebileceğiniz bir Kuveyt uçak bileti sayesinde bu zengin ülkeye gitmek, doğal ve kültürel yapıyı incelemek ve farklı bir seyahati anılarınıza eklemek mümkün.

Gezilecek Yerler
Ülkenin en önemli şehirleri arasında Kuveyt, Havalli ve Salimiya yer alır. Kuveyt ise dünyanın en modern şehirlerinden biridir. Şehrin en önemli yapısı Kuveyt Kuleleri’dir, burada turistler için öğle ve akşam yemeği yemek mümkün. Büyük Cami’yi de görmeden geçmeyin.

Liberation Tower vardır ki dünyadaki en uzun telekomünikasyon kulelerinden biridir. Kule 150 metre yüksekliktedir, ziyaretçilere harika manzara sunarken restoranları ile de dikkat çeker.

Savaş sırasındaki soygunlarda birçok tarihi eseri kaybeden ve son zamanda yeniden yapılanıp ziyaretçilere kısmen de olsa açılan Ulusal Müze’de görülmesi gereken yerlerden.
Ayrıca Bayt Al-Badr, Özgürlük Anıtı, Bilim ve Doğal Tarih Müzesi de Kuveyt’te önemli ölçüde ziyaretçi akınına uğrayan yerler arasında.

Petrol sektörünün önemli ölçüde gelişmiş olduğu ülkede kültür ve eğlence alanında insanların eğlendikleri yerler olarak da Entertainment City, deniz klüpleri ve parklar yer alıyor.

Yeme İçme
Ülkede yabancı sayısının fazlalığı restoran çeşitliliğine de imkan sağlamış. Ortadoğu mutfağının ağırlıklı olduğu ülkede çok farklı kültürlerin lezzetlerini de bulmak mümkün. Yine dünyaca ünlü fastfood markalarını kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca ülke de, çoğu kahvehane tarzı yerlerde bulunabilen ‘shisha’ adı verilen nargile çeşidi çok meşhur.

Alış Veriş
En büyük alışveriş merkezi Marina Mall’dır. Souk Sharq, Araya Mall, Al Salhiya Mall ve The Avenues gibi batı tarzı alış veriş merkezleri de oldukça yaygın. Bunun yanında Souk Al Mubarakiya, Mahameed gibi geleneksel pazarlardan da alış veriş yapmak ilginç olabilir.

Kuveyt gibi zengin ve farklı kültüre sahip bir ülkeyi ziyaret etmek, güzel ve değişik bir tatil yapmak istiyorsanız, Ekonomikuçuş’un sunduğu bu bilgiler ışığında, sitemizden bir Kuveyt uçak bileti alabilir ve anılarınıza yeni bir tatil deneyimi ekleyebilirsiniz.
 

Kuveyt Uçak Bileti

Kuveyt Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Kuveyt ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Kuveyt Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Kuveyt Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.