Uçak Bileti
   Şanlıurfa Uçak Bileti  


Şanlıurfa Gezisi ve Uçak Bileti
Peygamberler Şehri olarak adlandırılan Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu’nun gizemli ve mistik atmosferini en yanından hissedeceğiniz bir şehirdir. Güneydoğu Anadolu’nun tarihini, doğal güzelliklerini ve insanını keşfetmek amacıyla yola çıkan yerli ve yabancı turistlerin en çok beğendiği şehirlerarasında yer alan Şanlıurfa, efsanelerin doğduğu bir yer. Siz de bu şehrin sır dolu sokaklarında kaybolmak ve misafirperver halkıyla daha fazla yakınlaşmak için Ekonomikuçuş'un çok özel avantajlarını değerlendirerek Şanlıurfa uçak bileti için dilediğiniz firmadan en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Gezilecek Yerler
Şanlıurfa Kalesi: 812 yılında şehir surları yeniden restore edilirken inşa edilen Urfa Kalesi, sarp kayalıkların üzerine kurulan ve Bizans dönemine ait olduğu düşünülen kaya mezarları üzerine yapılmıştır. Kalenin içerisinde misafirlerin ilgisini çekecek olan çeşitli kitabeler ve yazıtlar bulunur.

Balıklı Göl: Şanlıurfa denilince akla ilk gelen ve adeta Şanlıurfa’nın simgesi haline gelen Balıklı Göl, kesinlikle Şanlıurfa’ya giden herkesin görmesi gereken yerler arasında yer alır. Balıklı Göl’ün içerisinde binlerce balık yaşar ve bu balıkların kutsal olduğuna tüm şehir halkı inanır. Balıklı Göl’ün Hz. İbrahim efsanesinde çok önemli bir yeri vardır.

Göbekli Tepe: Bir örenyeri olan Göbekli Tepe, Şanlıurfa’nın Örencik köyünün yakınlarında bulunur. Dünya tarihinde önemli bir yeri olan ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbekli Tepe’de kalıntıları bulmak amacıyla kazı çalışmaları başlatılmış ve bu çalışmalarla birlikte alan ziyaretçilere açılmıştır. Şehre 20 km uzaklıkta bulunan örenyerinin bir diğer adı ise Dua Tepe’dir.

Kızlar Sarayı: Kızlar Sarayı Şanlıurfa’nın görülmeye değer tarihi yapılarından bir diğeridir. Viranşehir üzerinde yer alan Kızlar sarayı kayalardan oluşan bir tepenin üzerine kurulmuştur. Kızlar Sarayı bu bölgede ikiye ayrılmıştır. Bir tarafı yer altı çarşısı olarak kullanılırken diğer tarafı ise tarihe tanıklık eden mağaralara ev sahipliği yapmaktadır.

Şanlıurfa’ya Nasıl Gidilir?
Şanlıurfa’nın güzelliklerini daha yakından görmek ve genel kültürünüzü geliştirmek için hemen Ekonomikuçuş aracılığıyla bir Şanlıurfa uçak bileti satın almalısınız. Hayatınızda unutamayacağınız bir anınızın olması için mutlaka bu şehri gezmeli ve yemeklerinden tatmalısınız. Şanlıurfa’nın beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağından emin olabilirsiniz.
 

Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Şanlıurfa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Şanlıurfa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.