Uçak Bileti
   Singapur Uçak Bileti  


Küçük Ülkede Büyük Tatil
Singapur, Dünyadaki az sayıdaki şehir devletlerinden biridir. 710 kilometre karelik, yaklaşık 5 milyon nüfuslu küçük bir adadan oluşan devlettir. Singapur, Uzakdoğu tatilleri için ülkemiz insanının son yıllarda sıkça tercih ettiği bir ülkedir. Singapur uçak bileti seçiminizi Ekonomikuçuş'tan yaparak sizde bu küçük ülkede, büyük bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

Tropikal bir iklime sahip olan Singapur, yılın her döneminde sıcak bir yaz tatili imkanı sunmaktadır.

Singapur'da Neler Yapılır?
Singapur uçak bileti alarak, ülkemizden direkt uçuşlarla Singapur'a gidebilirsiniz. Singapur'da gezilmesi gereken bir çok yer vardır. Singapur öylesine küçük bir ülkedir ki, ülke şehirleri değil mahalleleri barındırır. Tüm ülke zaten tek bir kentten oluşur. Mutlaka gidilmesi gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz;

Sentoza Adası: Front limanından kalkan teleferikleri kullanarak bu güzel adaya eşsiz bir manzara seyriyle ulaşabilirsiniz. Burası bir eğlence parkı, eğlence adasıdır. Asya kıtasının en yük tüp akvaryumunu görebilir, mumya müzesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca gece olunca yapılan ses ve ışık gösterisini izlemeyi ihmal etmeyin.

Çin Mahallesi: Çin Mahallesi, eski Singapur olarak adlandırılabilir. Modern Singapur'un belki yüz yıl önceki halidir. Eski Singapur evlerini görebileceğiniz bir deneyimi size sunar.

Arap Mahallesi: Singapur'da nüfusun yarıya yakını Budist'tir. İslam ise ikinci büyük dindir. Arap Mahallesi, İslam kültürünün yaşandığı İslam Mahallesidir. Arap Mahallesi ziyaretinde 5 bin kişilik Sultan Camsi'ni mutlaka görün.

Gece Safarisi: 40 hektarlık bir alanda gece safarisi yapılması için dizayn edilmiş bir vahşi yaşam parkıdır. Gece safarisinde yaklaşık bin hayvanı doğal ortamında gözlemleyebilir, ilginç bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Malay Mahallesi: Singapur yöresel yemeklerini tadabileceğiniz en güzel yerel lokantalar Malay Mahallesinde bulunur. Değişik dinlerin ibadethaneleri de adeta yan yanadır.  

Hint Mahallesi: Bu mahalle Küçük Hindistan olarak da adlandırılmaktadır. Budizmin tüm özelliklerini barındırır. Minik tapınaklar, etnik kıyafetler ve takılar, Hint yemekleri bulabileceğiniz bir yerdir.

Clarke Quay: Singapur, ortasından Singapur Nehri geçen bir ülkedir. Nehir ile kent iki yakaya ayrılır. Clarke Quay, bu iki yakadan birini oluşturur ve kentin gece hayatının, eğlence hayatının yaşandığı merkezdir.  Singapur'un dillere destan eğlencelerine burada ortak olabilirsiniz.
 

Singapur Uçak Bileti

Singapur Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Singapur ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Singapur Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Singapur Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.