Uçak Bileti
   Ürdün Uçak Bileti  


Tarih, Deniz, Çöl ve Vadi Tatili Birarada
Ürdün, Ürdün Haşimi Krallığı resmi adıyla, Turizmde alternatif bir ülke konumundadır. Tarihi kalıntıları, denizi, çölleri, vadileri ile bir çok tatil seçeneğini bur arada sunan Ürdün, Ortadoğu'da yer alan bir Arap ülkesidir. Krallıkla yönetilir.

Ürdün seyahati planlıyorsanız Ekonomikuçuş internet sitesinden dilediğiniz havayolu şirketinin Ürdün uçak bileti işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürdün gerçekten de ilginç bir tatil deneyimini sunar.

Hangi şehirde neler yapılır?
Ürdün bir çok seçeneği ile tam bir tatil memleketidir. Özellikle vadileri değişik aktivitelere ev sahipliği yapar. Ürdün'ün tam bir motosiklet tutkunu olan Kral Abdullah, bu vadilerde kendi kullandığı motosikleti ile dolaşır. Bizde eşsiz manzaralara sahip vadilerde safariye katılabilir, motosiklet sürebilir, develerle dolaşma deneyimini yaşayabilirsiniz. Ürdün uçak bileti alarak önümüzdeki ilk tatilinizi Ürdün'de geçirebilirsiniz.

Amman
Ürdün'ün başkenti Amman, Ürdün tatili için de tercih edeceğiniz ilk kent olmalıdır. Amman gezinize Kraliyet Otomobil Müzesi'ni gezerek başlamanızı öneririz. Ürdün Kraliyet ailesinin kullandığı ulaşım araçlarını burada inceleyebilirsiniz. Ürdün Müzesi, Ürdün Kalesi ve Roma Amfi tiyatrosunu görmeyi ihmal etmeyin. Ehl Kehf olarak adlandırılan camiyi gezin. Bu mağara cami bir başka ülkede göremeyeceğiniz özellikler taşımaktadır. Dev bir küp biçimindeki görünümüyle Kharrana Kasrı'nı mutlaka ziyaret edin. Modern Mimarisi ile Kral Abdullah Camisi de Amman'ın görülmesi gereken yerlerindendir. Zarga Vadisi'ne giderek trekking yapmayı ihmal etmeyin. Amman'da Ürdün Para Müzesini de görebilirsiniz.

Petra
Ürdün'e gitmişken Petra antik kentini gezmeden sakın dönmeyin. Musa Peygamberin yaşadığı yer olarak kabul edilen ve Musa Vadisi olarak bilinen bu antik kenti gezin. UNESCO'nun Dünya Mirası kabul ettiği Petra, bir manastır ve Siq'de barındırır. Buraları da mutlaka görün. Bir çok kaya oyma kilise, manastır bulunan Petra şehrini uzman bir rehber eşliğinde gezmeniz önerilir.

Madaba
Ürdün'ün önemli merkezlerinden Madaba'da Aziz John Kilisesi, Madaba Arkeoloji Parkı, Nebo Tepesi, Jadid Vadisi, Apostles Kilisesi, önemle görülmesi gereken yerlerdir.

Aqaba
Çölde deve deneyimi yaşayabileceğiniz bir kent olan Aqaba'da (Akabe), muhteşem bir sahil de sizleri bekliyor. Şerif Hüseyin Bin Ali Camisi, Akabe Kalesi, Marina Parkı görmeniz gereken yerlerdendir. Akabe, Ürdün'ün tek sahil noktasıdır ve Ürdün'de deniz keyfini bu kentin muhteşem plajında doyasıya çıkarabilirsiniz.
 

Ürdün Uçak Bileti

Ürdün Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ürdün ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ürdün Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ürdün Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.