Uçak Bileti
   Uşak Uçak Bileti  


Doğa Ve Tarihin Buluşma Noktası Uşak
MÖ 4000 yılından itibaren yerleşimin görüldüğü uşak şehri olanca medeniyetin tarih yazdığı yerleşim yeridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi eserlerini günümüze kadar ulaştırmıştır. Ayrıca Uşak iline vardığınızda Evren Dede nağmelerini rüzgârın fısıltısıyla dinleyebilirsiniz. Tabi duyabilene… Söylenceye göre saz ve söz ustası birçok aşığın yaşadığı zamanlarda Banaz ilçesinde türküler söyleyen bir Türkmen dede yaşamaktaymış. O kadar güzel ezgiler söylermiş ki duyan yanına koşar o susmadıkça da yanından ayrılamazmış. Bir gün gelir ki Evren Dede’nin sesi duyulmaz olur. Koruluğa giderler ve onu bulamazlar. Uşaklılar ise Evren Dede’nin sesinin o koruluğa sindiğini ve rüzgârla birlikte onun namelerinin duyulduğuna inanırlar. Sizde bu nağmelerin olduğu Evren Dede koruluğunu görmek isterseniz, Ekonomikuçuş'un avantajlarıyla Uşak uçak bileti ile zaman kaybetmeden nağmelerin izine düşebilirsiniz.

Uşak İlinde Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

  • Bisiklet turları
  • Cirit
  • Avcılık
  • Yayla şenlikleri
  • Doğa gezileri

Tarihi Mekanları
  • Karun hazineleri (arkeoloji müzesinde sergilenmektedir)
  • Selçikler Şehri Kalıntıları
  • Köprüler (Cılandıras Köprüsü, Hacı Gedik Köprüsü, Beylerhan Köprüsü, Çanlı Köprüsü, Çataltepe Köprüsü)
  • Paşa Hanı
  • Burma Camii


Antik Kentleri
Pepuza antik kenti: Hıristiyanlığı kayıp mezhebi olan montanizm’in merkezi olduğu kabul edilmektedir.

Balaundus antik kenti: Tiyatro binası, kaya mezarları, tapınakların bulunduğu kentin simgesi çifte attır.

Göletler (Karaağaç, Takmak ve Göğem göletleri bulunmaktadır) de balıkta avlanmaktadır. Bunların yanı sıra Ulubey kanyonu da macera severlerin uğrak yeri olma özelliğine sahip. Bu kanyon Arizona kentindeki Büyük kanyondan sonra 2.büyük kanyon olarak bilinmektedir.

Hamamboğazı, Aksaz, Emirfakı gibi kaplıcalarında bulunduğu şehirde ayrıca Çokkozlar tarihi mesire alanında görülmesi gereken yerler arasındadır.
Ayrıca Anadolu’daki halı dokumacılığının merkezi olan Uşak’tan el dokuma kilimleri ve uşak halılarının yanında pelüş battaniyelerden de almadan dönmeyin.

Uşak mutfağı
Höşmerim, tarhana çorbası, cendere tatlısı, katmer, yumurta sızdırması, ılıbada dolması, döndürme, gül peksimeti, demir tatlısı, muska böbreği, keşkek, çömlek eti yöresel tatlarıdır.

Ulaşım
Ekonomikuçuş firması üzerinden alacağınız uşak uçak bileti ile istediğiniz havayolu şirketi ile kısa zamanda ulaşmanız mümkün. Şehre sadece 4 km uzaklıkta olan havaalanı ile zamanınızdan hiç kaybetmeden görmek istediğiniz mekânlara ulaşabilirsiniz.
 

Uşak Uçak Bileti

Uşak Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Uşak ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Uşak Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Uşak Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.